0216 573 79 93

RAPIDO HIGH TACK MS Polimerler Esaslı Yapıştırıcılar kartuş beyaz

RAPIDO HIGH TACK MS Polimerler Esaslı Yapıştırıcılar kartuş beyaz

27.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 789
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu ürün 55 Kez incelendi
 

Tanımı ve Kullanım Alanları: İlk yapışma kuvveti yüksek, güçlü yapıştırıcıdır. Seri montaj yapılması olanağını sağlar. Hemen hemen her türlü malzemenin yapıştırılmasında ve hızlı montajında kullanıma uygundur. Kısa sürede kullanıma açılabilir.

Korniş ve stor perde montajında, ahşap ve kompozit malzemelerin montajında, metallerin (alüminyum, çelik ve paslanmaz çelik, anodize alüminyum, pirinç, bakır vb) esnek yapıştırılmasında, havalandırma sistemlerinin montaj ve yapıştırılmasında, banyo, mutfak ve hijyenik alanlarda hızlı montaj işlerinde, mermer, doğaltaş, granit gibi doğal malzemelerin hızlı montaj ve yapıştırma uygulamalarında kullanılır. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Özellikleri: MS Polimer esaslı, tek bileşenlidir. Kolay uygulanır. Solvent ve izosiyanat içermez, bu sayede uzun ömürlüdür. Çekme, büzüşme, akma, soyulma yapmaz. UV dayanımlıdır, çatlama, sararma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir. Küf, mantar oluşturmaz. Nötral kürlenir, kokusuzdur. Astarsız olarak birçok yüzeye mükemmel yapışır. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda (-40°C ve +80°C) bile elastikiyetini korur.

Su altında dahi yapışabilir.

Benzer Ürünler